Koncert PAWEŁ DOMAGAŁA | Ana Andrzejewska | Festiwal Strefa Muzyki | Mielec Dzień 1

Data koncertu:
02/06/2021

Godzina rozpoczęcia:
18:00

Miejsce:
Tereny zielone Hotel Atena

Bilety:
100 PLN

Regulamin wydarzenia


Festiwal Strefa muzyki odbędzie się na terenach zielonych Hotelu Atena w Mielcu w dniach 2-4 czerwca 2021. Super skomunikowane, oddalone od centrum miasta, czy zabudowań, a jednocześnie z dogodnym dojazdem z każdego osiedla Mielca w około 3 minuty. Pobliska obwodnica zapewni też łatwy dojazd przyjeżdżającym z okolic Mielca. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe dla kilkuset samochodów. Teren jakim dysponujemy idealnie spełni Wasze oczekiwania. Strefa koncertowa będzie mogła pomieścić nawet 5 tys. osób. Zaplanowaliśmy również na wysokim poziomie strefę gastronomiczną oraz kilkaset miejsc siedzących.

Pierwszego dnia Festiwalu (środa, 2 czerwca 2021) na jego otwarcie zagra Paweł Domagała. Koncert w Mielcu będzie elementem trasy promującej najnowsza płytę artysty. Krążek „Wracaj” został wydany zaledwie kilka dni temu.
Paweł Domagała już raz wystąpił w Mielcu, w listopadzie 2018 r. Bilety na kameralny koncert, w którym uczestniczyło wówczas około 400 fanów wyprzedały się w 30 minut. Wielu chętnym nie udało się kupić biletów. Dlatego informacja o kolejnym koncercie w Mielcu na pewno zadowoli wszystkich fanów artysty i jego muzyki – powiedział Damian Gąsiewski, pomysłodawca i organizator Festiwalu.
Paweł Domagała wraz z Łukaszem Borowieckim niedawno zakończyli prace nad nowym, trzecim już albumem - „Wracaj”, którego premiera odbyła sie 20 listopada 2020. Album promują single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie” oraz „Wracaj”. Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej – tak mówią o płycie. Domagała i Borowiecki poznali się kilka lat temu w Warszawie, choć obaj są z Radomia. Ich spotkanie rozpoczęło wspólną muzyczną przygodę. Własnym sumptem i bez wsparcia wielkich wytwórni wydali płytę „Opowiem Ci o mnie”, na której teksty są Pawła, muzyka Pawła i Łukasza, a producentem muzycznym jest Łukasz. Płyta uzyskała status platynowej płyty. W 2018 roku obaj muzycy we własnej, niezależnej wytwórni „Domagała i Borowiecki” wydali kolejny krążek „1984”, który pokrył się podwójną platyną. Teledysk promujący płytę „Weź nie pytaj” przekroczył 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenka dostała Fryderyka Publiczności za przebój roku. Okazała się także Przebojem Roku 2018 w radiu RMF FM. Obaj uważają, że aspekt towarzyski jest równie ważny, jak umiejętności i do wspólnej pracy zapraszają tylko muzyków, z którymi lubią współpracować.

Wokalistka o niezwykłym, aksamitnym głosie, mistrzyni klimatu i subtelnej interpretacji – tak o Anie Andrzejewskiej mówią w branży muzycznej. Ana wystąpi w Mielcu podczas pierwszego dnia Festiwalu Strefa Muzyki przed koncertem dnia w wykonaniu Pawła Domagały.
Ana znana jest szerszej publiczności z 6. edycji popularnego programu typu talent show „The Voice of Poland”, w którym wystąpiła w 2015 roku, gdzie występowała w drużynie Edyty Górniak. W programie zdobyła 3 miejsce, a także Mikrofon Radia Zet, który był nagrodą publiczności za najlepsze wykonanie.
Po programie długo szukała swojego sposobu na muzykę. W tej chwili pracuje nad własnym, debiutanckim materiałem. Z jednym z nowych utworów STUCK IN LOVE udało się jej właśnie dostać bezpośrednią przepustkę do półfinału programu Mam Talent (2019). Ostatecznie Ana dotarła do samego finału programu. Obecnie najczęściej udziela się na swoim kanale YT, gdzie regularnie publikuje swoje interpretacje polskich piosenek i swoje własne kompozycje. Zapowiedzią nadchodzącego albumy Any Andrzejewskiej jest kolejny singiel i teledysk: „Cykor”. Artystka konsekwentnie proponuje klimatyczny indie pop, w bardzo osobistej i refleksyjnej formie.

Festiwal rozpocznie koncert Pawła Domagały i Any Andrzejewskiej, drugiego dnia wystąpią Daria Zawiałow i Pleasure Trap, trzeci dzień to Peja i O.S.T.R. oraz mielecki artysta Szarp.

Organizatorami festiwalu są:
Studio Wizualne Damian Gąsiewski oraz Hotel&Restauracja Atena

Sponsorami wydarzenia są:
Producent suplementów diety AvetPharma i GROKAMgbl

Partnerami wydarzenia są:
Miasto Mielec
Agencja Reklamowa MCDesign, Chmielowiec Design Studio, właściciel marki Gugalika.pl
Producent agregatów prądotwórczych AKMEL

Partnerem medialnym Festiwalu są portal www.hej.mielec.pl i Radio Leliwa